بهترین هارد درایو های سال 2020

بهترین هاردهای لپ تاپ و کامپیوتر در سال 2020

طبق گزارش سایت techradar.com بهترین هارد درایوهایی که در سال 2020 میتوانید خریداری کنید را در اینجا برای شما لیست کرده ایم.

  1. Seagate BarraCuda
  2. Toshiba X300
  3. WD VelociRaptor
  4. WD Blue Desktop
  5. Seagate Firecuda Desktop
  6. Seagate IronWolf NAS
  7. Seagate FireCuda Mobile
  8. WD My Book
  9. G-Technology G-Drive

حال با هم این هارد ها را بررسی کنیم.

Seagate BarraCuda

این هارد 2 ترابایتی با کش 64 مگابایت و سرعت 7200 و با قیمت پایین و به صرفه ای که دارد از نظر کارشناسان به عنوان بهترین هارد درایو سال 2020 انتخاب شده است.

Toshiba X300

این هارد درایو در 2 گنجایش 4ترابایتی و 8ترابایتی و با سرعت 7200 به عنوان بهترین هارد درایو با ظرفیت بالا شناخته شده است.

WD VelociRaptor

این هارد درایو 1 ترابایتی محصول شرکت وسترن دیجیتال با سرعت 10000 از نظر سرعت و عملکرد بهترین هارد درایو برای بازی می باشد.

WD Blue

این هارد درایو تقریبا معروف در ظرفیت های 1 ترابایت و 2 ترابایت با سرعت 5400 یک هارد کاری مخصوص مارهای روزانه و ارزان قیمت می باشد.

Seagate Firecuda

این هارد درایو یکی از هاردهای HDD سریع حال حاضر بازار هست که از hdd های موجود سرعت بالاتری دارد و از هاردهای ssd نیز قیمت پایینتری دارد.

Seagate IronWolf NAS

این هارد درایو با حجم های بالا (6ترابایت و 12 ترابایت) به خاطر کش بالایی که دارد (256Mb) مخصوص استفاده در داخل شبکه و storage های داخل شبکه می باشد.

Seagate FireCuda

این هارد درایو سرعت بالا گارانتی طولانی و بسیار خوب برای استفاده لپ تاپی می باشد.

WD My Book

این هارد درایو با ظرفیت 3 تا 20 ترابایتی مخصوص استفاده کنسولهای بازی می باشد تا شما بازی ها و دیتای بازی ها را در آن ذخیره کنید.

حال تصمیم با شماست که نسبت به بودجه و نیازتان یکی از این هارد درایو ها را انتخاب کنید.میتوانید به فروشگاه اینترنتی پارس لپ تاپ ایرانیان مراجعه کرده و از محصولات ما دیدن فرمایید.

One thought on “بهترین هارد درایو های سال 2020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *